Menu
Włoska Armatura Łazienkowa

Włoska Armatura Łazienkowa

Nasza Oferta

Nieodzownym elementem wyposażeniem każdego domu lub mieszkania jest armatura. W łazience oraz kuchni a coraz częściej również w pokoju kąpielowym. Różnorodność form oraz wykończenia pozwala na idealne dopasowanie właściwych baterii łazienkowych oraz baterii kuchennych do własnych potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 5000 wzorów najlepszych włoskich producentów.

Armatura łazienkowa i kuchenna to bardzo szeroki zakres produktowy, by zawęzić nieco kryteria wyszukiwania asortyment ten został pogrupowany na kilka głównych kategorii, które sugerują ich zastosowanie. Są to jedynie główne grupy a każda z nich ma swoje podkategorie zależne od wielu kryteriów.

Baterie umywalkowe

Baterie wannowe

Baterie prysznicowe

Baterie kuchenne

Baterie bidetowe

Zestawy prysznicowe

Armaturę można jeszcze usystematyzować w inny sposób, mianowicie według sposobu montażu oraz działania. Generalnie wszystkie baterie są "pod" lub "na" tynkowe, mimo tego jednak istnieje wiele kryteriów które różnią baterie w jednej z każdej z tych grup. Poniżej główne z nich:

Baterie ścienne

Baterie stojące

Baterie wolnostojące

Baterie termostatyczne

Kolejnym kryterium kategoryzacji armatury (i nie mniej ważnym niż pozostałe) jest styl w którym została ona zaprojektowana i wykonana. Wyróżniamy trzy główne nurty (choć bardziej dociekliwi mogliby znaleźć oczywiście więcej..) które przedstawiamy poniżej:

Armatura nowoczesna

Armatura klasyczna

Armatura retro

Poniżej prezentujemy listę fabryk (włoskich, hiszpańskich oraz niemieckich) posiadających w swojej ofercie armaturę łazienkową i kuchenną z powyższych (i nie tylko) kategorii. By wybrać szukany produkt prosimy o przegląd oferty wymienionych producentów, dla ułatwienia (zawężenia obszaru wyszukiwania) mogą skorzystać Państwo naszych kategorii lub skontaktować się z nami i skorzystać z porady naszych konsultantów.

Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z racji tego iż większość baterii łazienkowych występuje w co najmniej kilku wykończeniach, nie posiadamy stanów magazynowych tego typu asortymentu. Najczęściej więc armatura zamawiana jest u producenta na indywidualne zapotrzebowanie każdego klienta. Czas realizacji zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (w zależności od rodzaju wykończenia).

Alpi

Antonio Frattini

Bongio

Bossini

Cisial

Cristina Rubinetterie

Daniel Rubinetterie

Dornbracht

Fantini

Falper

FIR Italia

Gattoni

Goira + Redi

Gentry Home

Guglielmi

Kohler

La Torre

Newform

Noken

Ritmonio

Signorini

Steinberg

Stella

Toscoquattro

Treemme

Waterworks

Zazzeri

Zucchetti

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(7 głosów)

Skomentuj

×
×

Log in