Menu

Włoskie Baterie Kuchenne

Nasza Oferta

Stylowa kuchnia opiera się w dużej mierze o baterie. Propozycji jest wiele i obejmują zarówno produkty nowoczesne i zgodne z aktualnymi trendami w wyposażeniu wnętrz, popularny staje się styl retro wybierany dla najbardziej ekskluzywnych projektów, a także dostępny jest duży wybór klasycznej armatury kuchennej opierającej się zmiennym wnętrzarskim tendencjom. Naturalnie design to tylko jeden z istotnych aspektów – również ważna jest trwałość i funkcjonalność jaką powinny się wyróżniać baterie kuchenne. Wybór najciekawszego i niepowtarzalnego stylu oraz najwyższej jakości – oto idealne wyposażenie kuchni z naszej oferty.

Wiemy, jak ważne jest właściwe wyposażenie łazienki czy kuchni, dlatego do naszej oferty wprowadzamy produkty nie tylko estetyczne, ale też praktyczne. Baterie kuchenne w wielu funkcjonalnych modelach pozwolą Wam dobrać odpowiednią długość i kąt nachylenia wylewki do liczby komór oraz wielkości zlewozmywaka.

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką

Popularnym trendem w armaturze kuchennej jest styl retro. Baterie kuchenne w tym stylu dostępne są (w zależności od oferty producenta) w kilku głównych wykończeniach (które prezentujemy poniżej). Są to jednak jedynie kolory wykończenia (mówimy tu o nazwach tj. miedź czy brąz) a nie materiał z którego baterie są wykonane.

Baterie kuchenne retro

Baterie kuchenne brąz antyczny

Baterie kuchenne miedź

Baterie kuchenne stare złoto

Baterie kuchenne stary mosiądz

Baterie kuchenne w stylu nowoczesnym często wykańczane są w kolorze białym lub czarnym (łamiąc stereotyp baterii w kolorze chrom - jeśli chodzi o ten styl), kolory te mogą być matowe lub błyszczące, mogą być również łączone z elementami chromowanymi.

Baterie kuchenne białe

Baterie kuchenne czarne

Baterie kuchenne satyna

Poniżej prezentujemy listę fabryk (włoskich, hiszpańskich oraz niemieckich) posiadających w swojej ofercie armaturę łazienkową i kuchenną z powyższych (i nie tylko) kategorii. By wybrać szukany produkt prosimy o przegląd oferty wymienionych producentów, dla ułatwienia (zawężenia obszaru wyszukiwania) mogą skorzystać Państwo naszych kategorii lub skontaktować się z nami i skorzystać z porady naszych konsultantów.

Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z racji tego iż większość baterii łazienkowych występuje w co najmniej kilku wykończeniach, nie posiadamy stanów magazynowych tego typu asortymentu. Najczęściej więc armatura zamawiana jest u producenta na indywidualne zapotrzebowanie każdego klienta. Czas realizacji zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (w zależności od rodzaju wykończenia).

Alpi

Antonio Frattini

Bongio

Bossini

Cisial

Cristina Rubinetterie

Daniel Rubinetterie

Dornbracht

Fantini

Falper

FIR Italia

Gattoni

Goira + Redi

Gentry Home

Guglielmi

Kohler

La Torre

Newform

Noken

Ritmonio

Signorini

Steinberg

Stella

Toscoquattro

Treemme

Waterworks

Zazzeri

Zucchetti

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(2 głosów)

Skomentuj

×
×

Log in