Menu

Włoskie Baterie Prysznicowe

Nasza Oferta

Baterie prysznicowe to armatura zwykle montowana w kabinach prysznicowych choć dość często również przy wannach (jeśli wanna łączy funkcję kabiny), mnogość możliwych wariantów pozwala dobrać model baterii dokładnie do potrzeb użytkownika i parametrów łazienki. W poniższych kategoriach prezentujemy baterie prysznicowe posortowane wg kilku głównych kryteriów.

Sposób montażu baterii prysznicowej związany jest bezpośrednio z rodzajem instalacji wodnej w łazience, zatem przed zakupem takiej baterii należy dopasować jej rodzaj do parametrów naszej instalacji.

Baterie prysznicowe natynkowe

Baterie prysznicowe podtynkowe

Baterie prysznicowe występują również jako armatura termostatyczna, to rozwiązanie poza walorami zapewniającymi bezpieczeństwo kąpieli posiada jeszcze aspekt poprawiający wygodę użytkowania takiego użądzenia.

Baterie prysznicowe z termostatem

Baterie prysznicowe z deszczownicą

Baterie prysznicowe retro

Baterie prysznicowe dostępne są w wielu wariantach wykończenia, te w stylu retro często zamówić można w kolorze miedzi, brązu czy złota (również w postarzanych wersjach), baterie nowoczesne lakierowane mogą być na prawie wszystkie kolory w palecie RAL, choć te najpopularniejsze to biel i czerń.

Baterie prysznicowe białe

Baterie prysznicowe czarne

Baterie prysznicowe mosiądz

Baterie prysznicowe stare złoto

Poniżej prezentujemy listę fabryk (włoskich, hiszpańskich oraz niemieckich) posiadających w swojej ofercie armaturę łazienkową i kuchenną z powyższych (i nie tylko) kategorii. By wybrać szukany produkt prosimy o przegląd oferty wymienionych producentów, dla ułatwienia (zawężenia obszaru wyszukiwania) mogą skorzystać Państwo naszych kategorii lub skontaktować się z nami i skorzystać z porady naszych konsultantów.

Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z racji tego iż większość baterii łazienkowych występuje w co najmniej kilku wykończeniach, nie posiadamy stanów magazynowych tego typu asortymentu. Najczęściej więc armatura zamawiana jest u producenta na indywidualne zapotrzebowanie każdego klienta. Czas realizacji zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (w zależności od rodzaju wykończenia).

Alpi

Antonio Frattini

Bongio

Bossini

Cisial

Cristina Rubinetterie

Daniel Rubinetterie

Dornbracht

Fantini

Falper

FIR Italia

Gattoni

Goira + Redi

Gentry Home

Guglielmi

Kohler

La Torre

Newform

Noken

Ritmonio

Signorini

Steinberg

Stella

Toscoquattro

Treemme

Waterworks

Zazzeri

Zucchetti

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(2 głosów)

Skomentuj

×
×

Log in