Menu
Włoskie baterie termostatyczne

Włoskie baterie termostatyczne

Włoskie baterie termostatyczne

..

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanej baterii. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

..

włoskie baterie termostatyczne

By oglądnąć wybraną armaturę zapraszamy do naszego salonu. Możemy również wysłać wzory wykończenia na wskazany adres.

Poniżej prezentujemy listę fabryk (włoskich, hiszpańskich oraz niemieckich) posiadających w swojej ofercie armaturę łazienkową i kuchenną z powyższych (i nie tylko) kategorii. By wybrać szukany produkt prosimy o przegląd oferty wymienionych producentów, dla ułatwienia (zawężenia obszaru wyszukiwania) mogą skorzystać Państwo naszych kategorii lub skontaktować się z nami i skorzystać z porady naszych konsultantów.

Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z racji tego iż większość baterii łazienkowych występuje w co najmniej kilku wykończeniach, nie posiadamy stanów magazynowych tego typu asortymentu. Najczęściej więc armatura zamawiana jest u producenta na indywidualne zapotrzebowanie każdego klienta. Czas realizacji zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (w zależności od rodzaju wykończenia).

Poniżej lista fabryk będących w naszej ofercie oraz serie produktów spełniających kryteria opisane powyżej:

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(20 głosów)

3 komentarzy

 • Magdalena
  Magdalena czwartek, 20, wrzesień 2018 16:16 Link do komentarza

  Nigdy więcej żadnej innej !

 • Ula
  Ula środa, 19, wrzesień 2018 15:56 Link do komentarza

  fajna sprawa z tymi termostatami, i wygląd bardzo ładny

 • Krzyśki
  Krzyśki poniedziałek, 17, wrzesień 2018 15:35 Link do komentarza

  To nasza pierwsza bateria termostatyczna, wybraliśmy firmę Treemme i jest tak jak zapewniał nas architekt... doskonale, wygląd boski jakość bardzo dobra. Polecamy

Skomentuj

×
×

Log in