Menu

Włoskie Baterie Wannowe

Nasza Oferta

Armatura łazienkowa to również baterie wannowe, które dobrane w odpowiedni sposób do parametrów samej łazienki oraz obsługiwanej wanny gwarantują udaną kąpiel i idący z nią w parze relaks. Często ponad właściwe parametry użytkowe baterii wannowej urządzający łazienkę stawiają jej wygląd, a to błąd. Wybór odpowiedniej baterii (pod kątem jej parametrów technicznych) dobrze współpracującej z konkretną wanną jest o niebo ważniejszy od walorów estetycznych, a ideałem jest połączenie tych obydwóch kryteriów.

Kilka sposobów montażu baterii wannowych pozwala dopasować armaturę dokładnie do potrzeb konkretnej łazienki (oraz gustu jej właściciela). Warianty natynkowe, podtynkowe lub wolnostojące to podstawowe kryteria wyboru właściwej baterii wannowej.

Baterie wannowe ścienne

Baterie wannowe wolnostojące

Baterie wannowe stojące (nawannowe)

Baterie wannowe szczególnie w nowoczesnym stylu coraz częściej dostępne są w wariantach lakierowanych, podstawowe kolory to biel i czerń lecz dostępne są również pozostałe kolory palety RAL. 

Baterie wannowe z prysznicem

Baterie wannowe białe

Baterie wannowe czarne

Armatura wannowa również (jak pozostałe produkty wyposażenia i wykończenia łazienki) produkowana jest w trzech podstawowych stylach (klasyczny, nowoczesny oraz retro). Każdy z nich wyróżniają inne formy oraz możliwości wykończenia, wspólnym mianownikiem jest jednak wysoki poziom technologiczny współczesnych baterii.

Baterie wannowe nowoczesne

Baterie wannowe retro

Baterie wannowe klasyczne

Poniżej prezentujemy listę fabryk (włoskich, hiszpańskich oraz niemieckich) posiadających w swojej ofercie armaturę łazienkową i kuchenną z powyższych kategorii. By wybrać szukany produkt prosimy o przegląd oferty wymienionych producentów, dla ułatwienia (zawężenia obszaru wyszukiwania) mogą skorzystać Państwo naszych kategorii lub skontaktować się z nami i skorzystać z porady naszych konsultantów.

Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z racji tego iż większość baterii łazienkowych występuje w co najmniej kilku wykończeniach, nie posiadamy stanów magazynowych tego typu asortymentu. Najczęściej więc armatura zamawiana jest u producenta na indywidualne zapotrzebowanie każdego klienta. Czas realizacji zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (w zależności od rodzaju wykończenia).

Alpi

Antonio Frattini

Bongio

Bossini

Cisial

Cristina Rubinetterie

Daniel Rubinetterie

Dornbracht

Fantini

Falper

FIR Italia

Gattoni

Goira + Redi

Gentry Home

Guglielmi

Kohler

La Torre

Newform

Noken

Ritmonio

Signorini

Steinberg

Stella

Toscoquattro

Treemme

Waterworks

Zazzeri

Zucchetti

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(2 głosów)

Skomentuj

×
×

Log in