Menu
Bette - niemieckie wanny stalowe i umywalki

Bette - niemieckie wanny stalowe i umywalki

Oferta Bette

Producent najwyższej klasy wanien, brodzików oraz umywalek ze stali. Firma Bette powstała w 1952 roku w Niemczech w mieście Delbruck, dziś jest jedną z trzech w europie produkującą stalowe wanny, etc. Używają materiałów najwyższej jakości - stali emaliowanej uszlachetnioną tytanem.

Fabryka ta to najwyższa możliwa jakość stalowych produktów wyposażenia łazienki. Jako producent jest laureatem wielu prestiżowych nagród branży za jakość oraz design. Proponują klasyczne, ale ciekawe i ponadczasowe produkty wysokiej jakości.  

Serie Produktów Bette:


1 BetteArt

2 BetteLux

3 BetteLoft

4 BetteComodo

5 BetteOne

6 BetteLux Oval Couture

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in