Menu
Burlington - produkty wyposażenia łazienki

Burlington - produkty wyposażenia łazienki

Oferta Burlington

Marka Burlington łączy w sobie najlepsze cechy z przeszłości oraz teraźniejszości i pozycjonuje się jako tradycyjna brytyjska marka która przy pomocy nowoczesnych technologii wytwarza stylowe a jednocześnie praktyczne produkty. Wszystkie artykuły sanitarne oraz akcesoria wytwarzane są na całym świecie z niezależną procedurą kontroli jakości. Nic dziwnego, ze marka Burlington, dzięki wiedzy oraz doświadczeniu stała się liderem wśród innych producentów ceramiki sanitarnej.

Produkty Burlington posiadają najlepsze i najciekawsze cechy tradycyjnej brytyjskiej ceramiki w której blask i szlachetność to jest to co przyciąga naszą uwagę.

Serie produktów Burlington:


1 Washbasins

2 Toilets & Bidets

3 Bathtubs

4 Furniture

5 Faucets

6 Radiators

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(0 głosów)

Skomentuj

×
×

Log in