Menu
Casabath - włoskie meble łazienkowe

Casabath - włoskie meble łazienkowe

Oferta Casabath

Casabath to producent istniejący na rynku od 1987 roku, którego atutem jest idealne połączenie zaawansowanych technologii z niesamowitymi umiejętnościami rzemieślniczymi. Po latach doświadczenia w produkcji mebli ukierunkowuje swoją działalność na produkt wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie. Już od początku swej działalności Casabath odnosi spektakularne sukcesy.

Casabath kładzie nacisk na trwałą jakość, uproszczoną elegancję i pomysłowoś. Meble łazienkowe dostępne są w różnych kombinacjach i to klient ją dowolnie tworzy.Casabath ma pełną kontrolę nad każdą fazą produkcji, od wyboru materiałów do ostatecznego ukształtowania produktu dzięki testom elementów składowych oraz eksperymentom z nowymi rozwiązaniami.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Serie produktów Casabath:


1 XL

2 S40

3 Modern

4 Complanare

5 Hi Tech (2)

6 Living

7 Wall

8 Wood

9 Trend

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(0 głosów)

1 komentarz

 • Grażyna Wroniewska
  Grażyna Wroniewska poniedziałek, 09, lipiec 2018 10:36 Link do komentarza

  Mam jedną szafkę podumywalkową Casabath, chciałabym dokupić do niej szafkę wiszącą, tylko nie wiem jaka to kolekcja. Czy mogą Państwo pomóc? Pozdrawiam

Skomentuj

×
×

Log in