Menu

Cifial - włoskie produkty wyposażenia łazienek

Oferta Cifial

Cifial jest jedną z najważniejszych, światowych renomowanych firm której historia sięga 1904 roku. Specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości urządzeń sanitarnych, umywalek, wanien, pryszniców, kranów które wykonane są z wielką dbałością o szczegół i zaangażowaniem. Wanny, umywalki, baterie umywalkowe ale tez baterie kuchenne to tylko niektóre z produktów które oferuje ten portugalski producent.

Przez lata firma Cifial pozostała wierna swoim priorytetom i wciąż dba o to aby jej produkty były oryginalne, pełne elegancji i uroku. Historia jest bogata w dokonania z których jest dumna i podejmuje działania aby kontynuować swoją misję.

Włoski producent produktów wyposażenia łazienek, umywalek, wanien, misek wc, bidetów, brodzików, baterii umywalkowych, kuchennych, wannowych, bidetowych i prysznicowych.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Cifial:


1 Techno C1 (C4)

2 A1

3 Block

4 Portofino

5 Portobello

6 Portonovo

7 Eden

8 Aquarium S

9 Optima

10 Plaza

11 Standalone

 

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in