Menu
Cordivari - włoskie grzejniki

Cordivari - włoskie grzejniki

Oferta Cordivari

Włoska firma produkująca grzejniki, w ofercie posiada grzejniki łazienkowe oraz pokojowe. Założona w 1972 roku przez Ercole Cordivari firma zajmuje się czterema różnymi przemysłowymi obiektami, jak np. słonecznymi systemami grzewczymi.  Produkty Cordivari cechuje przede wszystkim niepowtarzalny design, dzięki czemu ich grzejniki w swojej formie same mogą stanowić o pięknie i smaku wnętrza w którym się znajdują.

Dla firmy pracują najbardziej uznani włoscy projektanci tworząc z urządzeń codziennego użytku małe dzieła sztuki. Warto podkreślić że firma została nagrodzona wieloma nagrodami na całym świecie.

Serie produktów Cordivari:


1 Inox

2 Extraslim

3 Neo Design

4 Classic Line

5 Graphic Picture

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in