Menu
Cristinia Rubinetterie - włoska armatura łazienkowa

Cristinia Rubinetterie - włoska armatura łazienkowa

Oferta Cristina Rubinetterie

Założona w 1949 roku włoska firma produkująca wysokiej klasy armaturę. Marka jest bardzo uznana na świecie i ma na koncie liczne sukcesy dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój i najnowsze technologie. Produkty Cristina Rubinetterie odznaczają się bardzo nowoczesnym wzornictwem i innowacyjnymi rozwiązaniami, zawsze wybiegającymi przed obecne trendy.

Cristina wierzy w wartość innowacji, nieustannie inwestując w badania i rozwój technologiczny, a także w ewolucję estetyczną produktu. Firma kładzie nacisk na ochronę śodowiska naturalnego i stosuje tylko najwyższej jakości materiały.

Serie produktów Cristina Rubinetterie:


1 Esempio

2 Beak

3 King

4 Queen

5 Unic

6 Rubinetto

7 Bollicine

8 Modul

9 Diaro

10 Quadri

11 Tricolore Verde (Retro)

12Pic

13 Round

14 Delta

15 Omega

16 Giubileo

17 Seltz

18 Exclusive

19 Picche Elite

20 Fontana

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in