Menu
Deltacalor - włoskie grzejniki

Deltacalor - włoskie grzejniki

Oferta Deltacalor

Firma założona w 1993 roku postawiła sobie za cel odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku w sposób konkurencyjny oraz zaspokajać potrzeby klientów swoimi innowacyjnymi i zaawansowanymi technologicznie produktami: grzejnikami i suszarkami na ręczniki. Deltacalor zatrudnia wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, który tworzy produkty spełniające najwyższe normy i gwarantują trwałość i komfort użytkowania.

Każdego roku projektowane, testowane i rozwijane są oryginalne modele i linie, proponując nowe rozwiązania technologiczne unikalne dla Deltacalor jak grzejniki hydrauliczne czy grzejniki elektryczne. Ta znana włoska firma ma bardzo dobrze rozwinięty dział obsługi klienta i jest znakiem doskonałego połączenia technologii i projektowania produktu.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Serie produktw Deltacalor:


1 Bambu

2 Cube

3 Boxes

4 Shadow

5 Quilt

6 Plate

7 Hegoline

8 Flyline

9 Space

10 New Line

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

2 komentarzy

 • Aneta Stoczek
  Aneta Stoczek poniedziałek, 30, lipiec 2018 10:03 Link do komentarza

  Ciekawe grzejniki i solidnie wykonane, polecam

 • Paweł
  Paweł czwartek, 12, lipiec 2018 10:41 Link do komentarza

  Ja mam grzejnik Daltacalor, tylko taki najzwyklejszy i jestem zadowolony.

Skomentuj

×
×

Log in