Menu
Dimasi - włoskie produkty wyposażenia łazienek

Dimasi - włoskie produkty wyposażenia łazienek

Oferta Dimasi

Wielka włoska marka, znana ze swojego wyjątkowego podejścia do designu i piękna. Wszystkie produkty Dimasi tworzone są z wielką troską o komfort i satysfakcję użytkownika, łączą w sobie elegancję z trwałością i perfekcyjnym wykonaniem. Dimasi ma w swojej kolekcji liczne serie wyrobów sanitarnych, mebli łazienowych, pryszniców, wanien i umywalek.

Produkty tej firmy są 100% 'Made in Italy', Dimasi utrzymuje bezpośrednią kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. Dimasi współpracuje z zespołem złożonym z profesjonalnych projektantów i architektów, w pełni zaangażowanych w badania nowych akcesoriów, systemów sprzętowych najnowszej generacji, aby każdy element spełniał swoją funkcję przez lata, gwarantując najwyższą jakość i niezawodność.

Serie produktów Dimasi:


1 Gold

2 Silver

3 Platinum

4 Pearl

5 Coral

6 Sapphire

7 Diamond

8 Ruby

9 Turquoise

10 Emerald

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in