Menu
Dornbracht - niemiecka armatura łazienkowa

Dornbracht - niemiecka armatura łazienkowa

Oferta Dornbracht

Jest to uznany niemiecki producent wysokiej klasy armatury łazienkowej. Dornbrach ma długą tradycję i wiele sukcesów w tej branży. Firma szybko zauważyła, że wydajność w zakresie produktów i usług zależy od trzech czynników: oceniania indywidualnej wartości każdego pracownika, od zmniejszania złożoności procesów i zapewnienia możliwie największej przejrzystości w kontaktach z dostawcami i innymi partnerami.

Najwyższej jakości materiały, najbardziej wydajne procesy technologiczne oraz nienaganny design łącżą się w celu stworzenia pięknych i funkcjonalnych produktów, które służą przez wiele lat i dają wiele satysfakcji w codziennym użyciu. Dornbracht ustanawia najwyższe standardy w zakresie projektowania, materiałów i wykończeń.

Serie produktów Dornbracht:


1 Vaia

2 CL.1

3 IMO

4 Tara.

5 Tara.Logic

6 Meta.02

7 Deque

8 Supernova

9 Symetrics

10 LULU

11 MEM

12 Madison

13 Madison Flair

14 eMote/eTech

15 Water Modules

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in