Menu
FAP Ceramiche - włoskie płytki ceramiczne

FAP Ceramiche - włoskie płytki ceramiczne

Oferta FAP

FAP Ceramiche jest producentem najwyższej jakości płytek ceramicznych i gresu szkliwionego. Ekskluzywne płytki FAP Cermiche łączą w sobie estetykę produktów z niezawodnością i jakością nowoczesnych produktów uzyskanych za pomocą najbardziej zaawansowanych technologii produkcji.

Produkty firmy FAP Ceramiche przeznaczone są dla klientów o wysublimowanym smaku, którzy poszukują niepowtarzalnego piękna. Fap Ceramiche to znakomita, najwyższej jakości marka, która wprowadza innowacje, oferując zrównoważone połączenie tradycyjnej i nowoczesnej, technicznej jakości i kreatywności.

Serie produktów FAP:


1 Roma

2 Bark

3 Frame

4 Lumina

5 Nuances

6 Evoque

7 Boston

8 Creta

9 Terra

10 Firenze

11 Meltin

12 Manhattan

13 Docks

14 Desert

15 Sole

16 Supernatural

17 Zero

18 Base

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in