Menu
FIR Italia - włoska armatura łazienkowa

FIR Italia - włoska armatura łazienkowa

Oferta FIR Italia:

Fir Italia została założona w 1957 roku jako FIR Rubinetterie. Przez lata firma zasłynęła z produkcji najwyższej jakości wyposażenia w sektorze kuchni i łazienek. Poprzez rozwój i innowacje zwracała przede wszystkim uwagę na potrzeby klienta. Marka FIR Italia zawsze była synonimem profesjonalizmu, niezawodności, funkcjonalności i jakości.

Wyposażenie łazienek i kuchni wyprodukowane przez fabrykę jest uznawane za jedno z najlepszych w kraju i na świecie. Produkty FIR Italia wykonane są wyłącznie z materiałów włoskiego pochodzenia. Istnieje wiele charakterystycznych cech, które wyróżniają produkty Fir Italia od reszty: od projektu po różne rodzaje produktów  i warianty dla każdej kolekcji.

Serie produktów FIR Italia:


1 Synergy

2 Dynamica

3 Playone

4 Cora

5 Melrose

6 Canterbury

7 Alison

8 Daily Cube

9 Sweet

10 New Cleo

11 Handy

12 Ready

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in