Menu
Graff - amerykańskie produkty wyposażenia łazienki

Graff - amerykańskie produkty wyposażenia łazienki

Oferta Graff

Amerykański producent mebli łazienkowyh i armatury, łączący najnowocześniejsze technologie z tradycyjnym rzemiosłem. Firma utrzymuje pełną kontrolę nad całym cyklem produkcyjnym, dzięki czemu gwarantuje najwyższą jakość każdego pojedyńczego produktu opuszczającego fabrykę.

Firma powstrzymała się od poszukiwania oszczędności w procesie produkcji, stawiając jakość na pierwzym miejscu, co zapewniło jej silną pozycję na międzynarodowym rynku. Graff jest laureatem licznych nagród, współpracuje z najbardziej uzdolnionymi projektantami i wyznacza trendy w tej branży.

Amerykański producent produktów wyposażenia łazienek, mebli łazienkowych i armatury.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Graff:


1 Ametis

2 Aqua Sense

3 Sento

4 Luna

5 Sade

6 Targa

7 Solar

8 Stealth

9 Structure

10 Phase

11 Terra

12 Immersion

13 Qubic

14 M.E. 25

15 Tranquility

16 Bali

17 Topaz

18 Canterbury

19 Lauren

20 Nantucket

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(0 głosów)

1 komentarz

 • Anna
  Anna wtorek, 24, lipiec 2018 09:16 Link do komentarza

  Graff Luna - polecam w 100%, spełnia moje wymagania.

Skomentuj

×
×

Log in