Menu
Irsap - włoskie grzejniki

Irsap - włoskie grzejniki

Oferta Irsap

Irsap to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów grzejników łazienkowych charakteryzujących się wyszukanym i oryginalnym designem oraz wyjątkową jakością i trwałością. Irsap jest synonimem jakości, firma zdobyła uznanie i jest laureatem licznych nagród.

Firma proponuje szeroki wachlarz kolorów i kształtów, jej oferta jest kopalnią inspiracji, a grzejniki tej firmy stanowią wyjątkowy element wyposażenia każdej łazienki. W procesie produkcji Irsap stosuje tylko najlepszej jakości materiały, które gwarantują trwałość i łatwość użytkowania.

Serie produktów Irsap:


1 Relax (Power, Over)

2 Tratto

3 Delado

4 Medusa

5 Curval

6 Flexo

7 Immagina

8 Sequenze

9 Quadraqua

10 Forma (A, C)

11 Evo

12 Stile

13 Tole

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(0 głosów)

Skomentuj

×
×

Log in