Menu
Kohler - amerykańskie produkty wyposażenia łazienki

Kohler - amerykańskie produkty wyposażenia łazienki

Oferta Kohler

Firma Kohler powstała w USA w 1873 roku i jest tym samym jedną z najstarszych i najbardziej znanych amerykańskich marek, z ponad 50 oddziałami na całym świecie. Kohler ma bardzo zróżnicowany profil produkcyjny, ale jedną z jej głównych gałęzi jest ekskluzywne wyposażenie łazienek.

Ogromne doświadczenie przekłada się na nienaganną jakość, piękny design i wyjątkową funkcjonalność. Korporacja i każdy jej współpracownik mają misję przyczyniania się do wyższego poziomu łaskawego życia dla tych, których dotykają nasze produkty i usługi. Produkty Kohler z pewnością zadowolą gust najbardziej wymagających klientów.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Serie produktów Kohler:


1 Abrazo

2 Askew

3 Evok

4 Lovee

5 Riverbath

6 Sok

7 Bain-Douche Neo

8 Volute

9 Aleo

10 Cuff

11 July

12 Karbon

13 Margaux

14 Oblo

15 Puristic

16 Singulier

17 Stance

18 Strayt

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in