Menu
Laufen - szwajcarskie produkty wyposażenia łazienek

Laufen - szwajcarskie produkty wyposażenia łazienek

Oferta Laufen

Laufen to uznany na całym świecie szwajcarski producent ekskluzywnego wyposażenia łazienek o najbardziej wyszukanej formie na rynku. Od ponad stu lat firma dostarcza swoje wyjątkowe produkty klientom na całym świecie, umożliwiając im stworzenie wyjątkowego, luksusowego wystroju.

Klienci firmy Laufen doceniają to wieloletnie doświadczenie, które wyraźnie przekłada się na jakość i piękną formę produktów tej firmy, jak również na ich funkcjonalność. Laufen szczyci się swoim ekologicznie przyjaznym podejściem do naturalnych zasobów, szczególnie wody.

Serie:


1 Ilbagnoalessi (One, Dot)

2 Palomba Collection

3 Kartell

4 Living

5 LB3

6 INO

7 VAL

8 Palace

9 Pro S

10 Florakid S

11 Moderna (Plus, R)

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in