Menu
Mirage - włoskie płytki ceramiczne

Mirage - włoskie płytki ceramiczne

Oferta Mirage

Marka Mirage od 40 lat zajmuje się produkcją płytek ceramicznych zajmując stabilne miejsce w czołówce włoskich producentów. Dzięki nieustannym inwestycjom w innowacje i jakość firma wyznacza trendy wprowadzając na rynek płytki o doskonałych parametrach technicznych i wyjątkowym wzornictwie. Już kilkanaście lat temu Mirage skierowało swoją uwagę na płytki o dużych formatach, stając się prekursorem tej branży.

Dziś oferuje całą paletę rozwiązań w tym zakresie - najwyższej jakości płyty wielkoformatowe 160x320cm, 160x160cm, 120x240cm, 120x120cm, uzupełnione szeroką gamą mniejszych formatów, a także elementów wykończeniowych i dekorów. Bogate wzornictwo Mirage zawsze nadąża za najbardziej aktualnymi trendami, znajdziemy tu m.in. kolekcje płytek imitujących cement, marmur, kamień oraz drewno. 

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Serie produktów Mirage:


1 Glocal

2 Jewels

3 Reve

4 Transition

5 Na.Me

6 Novemb3r

7 Norr

8 Mushup

9 Tribeca

10 Hmade

11 Easyway

12 Always

13 Ardesie

14 Black&White

15 Exit

16 Koru

17 Nau 2.0

18 Noon

19 Oficine

20 Oxy

21 PopJob

22 Privilege

23 Quartziti 2.0

24 Re_Plain

25 Signature

26 Stones 2.0

27 Ways

28 Xgone

29 Timaker

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(2 głosów)

Skomentuj

×
×

Log in