Menu
Włoskie płytki ceramiczne

Włoskie płytki ceramiczne

Nasza Oferta

Glazura i terakota to potoczne określenia płytek ceramicznych używanych do wykończenia posadzek i ścian, jednak najbardziej szlachetną odmianą takiej ceramiki jest gres. Gres ceramiczny to materiał o dużo lepszych właściwościach niż wcześniej wspomniane galazura i terakota, jest trwalszy, trwardszy, mniej absorbuje wodę oraz co najważniejsze występuje w dużych i bardzo dużych formatach które są coraz bardziej popularne. Oferujemy Państwu kilkaset pozycji najlepszych włoskich producentów płytek ceramicznych.

Duże formaty płytek ceramiczny to trend który od kilkunastu lat rozwija się w branży wykończenia i wyposażenia wnętrz. Dziś formaty, które jeszcze do niedawna uważane były za duże postrzegane są jako średniej wielkości, obecnie duży format to dwa, trzy metry a nawet więcej, przy czym technologia pozwala na produkcję tak dużych płytek ceramicznych przy zachowaniu kilku milimetrów grubości.

Płytki ceramiczne duże formaty

Płytki ceramiczne bardzo duże formaty (2-3 metry)

Dzisiejsza technologia pozwala producentom (w szczególności tym z większym doświadczeniem w branży oraz możliwościami technologicznymi) na produkcję płytek ceramicznych o strukturze imitującej inne powierzchnie, jak np: kamień (różne jego odmiany), drewno, metal czy beton. Są to jednak produkty o wspomnianym wyglądzie a właściwościach nowoczesnego gresu ceramicznego, co czyni z tego materiału doskonałą okładzinę różnego rodzaju powierzchni.

Płytki ceramiczne imitujące kamień

Płytki ceramiczne imitujące beton

Płytki ceramiczne imitujące drewno

Płytki ceramiczne imitujące onyx

Płytki ceramiczne imitujące marmur

Płytki ceramiczne imitujące żywicę

Dużym zainteresowaniem cięszą się płytki (szczególnie te o dużym lub bardzo dużym formacie) które są jednolite, najpopularniejsze kolory to biały, czarny oraz szary, choć dostępne są również w innych kolorach. Poniżej w/w kategorie:

Płytki duże formaty szare

Płytki duże formaty białe

Płytki duże formaty czarne

Płytki ceramiczne satynowe

Poniżej prezentujemy listę fabryk (włoskich oraz hiszpańskich) posiadających w swojej ofercie płytki ceramiczne z powyższych (i nie tylko) kategorii. By wybrać szukany produkt prosimy o przegląd oferty wymienionych producentów, dla ułatwienia (zawężenia obszaru wyszukiwania) mogą skorzystać Państwo naszych kategorii lub skontaktować się z nami i skorzystać z porady naszych konsultantów.

Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Posiadamy stany magazynowe najczęściej sprzedawanych (producent, seria, kolor) płytek ceramicznych. Jednak w przypadku większych zamówień (gdy nasze zasoby są mniejsze niż zapotrzebowanie) staramy się nie łączyć płytek posiadanych w magazynie z płytkami zamawianymi, by uniknąć możliwej różnicy w odcieniach między partiami materiału i całość takiego zapotrzebowania zamawiać w fabryce. Czas realizacji zwykle trwa od 2 do 4 tygodni (w zależności od stanów magazynowych producentów).

Ariostea

Caesar

Cercom

Ceramiche LEA

Cotto D'Este

Eiffelgres

FAP Ceramiche

Fiandre

FMG

Gardenia Orchidea

Kerlite

Living Ceramics

Mirage

Porcelanosa

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(2 głosów)

Skomentuj

×
×

Log in