Menu
Płytki ceramiczne imitujące drewno

Płytki ceramiczne imitujące drewno

Płytki ceramiczne imitacja drewna

Płytki ceramiczne imitujące drewno produkowane przez najlepsze włoskie fabryki swoim wyglądem do złudzenia przypominają prawdziwe deski czy parkiet. Dzisiejsza technologia pozwala na wytworzenie płytek wyglądających jak prawdziwe drewno lecz posiadających o wiele lepsze właściwości użytkowe i trwałość niż imitowany materiał. Takie produkty posiadamy w swojej ofercie (reprezentujemy ponad 10 włoskich i hiszpańskich fabryk które produkują takie płytki).

Płytki ceramiczne które swoją strukturą naśladują powierzchnie drewnianą wytwarzane są w różnych wariantach: klepek parkietu, desek, paneli czy dużych powierzchni (wielkich formatów nawet 3m). Zróżnicowany jest również rodzaj drewna który odzwierciedlają, chodzi tutaj o układ oraz wielkość słoi drewna na płytkach.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanej płytki. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Płytki w dużych formatach imitujące panele

Płytki w dużych formatach imitujące deski

włoskie płytki ceramiczne imitujące drewno

Płytki wielkoformatowe imitujące drewno posegregować można również według ich kolorystyki, najwięcej produkowanych jest w tonacji brązowej, są również szarości, biele i czernie.

Płytki duże formaty szare

Płytki duże formaty białe

Płytki duże formaty czarne

By oglądnąć wybrane płytki zapraszamy do naszego salonu. Możemy również wysłać wzory na wskazany adres.

Poniżej prezentujemy listę fabryk (włoskich oraz hiszpańskich) posiadających w swojej ofercie płytki ceramiczne z powyższych (i nie tylko) kategorii. By wybrać szukany produkt prosimy o przegląd oferty wymienionych producentów, dla ułatwienia (zawężenia obszaru wyszukiwania) mogą skorzystać Państwo naszych kategorii lub skontaktować się z nami i skorzystać z porady naszych konsultantów.

Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Posiadamy stany magazynowe najczęściej sprzedawanych (producent, seria, kolor) płytek ceramicznych. Jednak w przypadku większych zamówień (gdy nasze zasoby są mniejsze niż zapotrzebowanie) staramy się nie łączyć płytek posiadanych w magazynie z płytkami zamawianymi, by uniknąć możliwej różnicy w odcieniach między partiami materiału i całość takiego zapotrzebowania zamawiać w fabryce. Czas realizacji zwykle trwa od 2 do 4 tygodni (w zależności od stanów magazynowych producentów).

Poniżej lista fabryk będących w naszej ofercie oraz serie produktów spełniających kryteria opisane powyżej:

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(17 głosów)

4 komentarzy

Skomentuj

×
×

Log in