Menu
Płytki ceramiczne imitujące onyx

Płytki ceramiczne imitujące onyx

Płytki ceramiczne imitacja onyksu

Płytki ceramiczne imitujące onyx to ekskluzywny produkt adresowany do wymagającego i świadomego klienta, który dokładnie wie czego chce. Onyks to rodzaj kamienia a płytki imitujące jego strukturę to swego rodzaju majstersztyk, wyglądają jak prawdziwy kamień a ich parametry techniczne są od naturalnego materiału o wiele lepsze (ścieralność, twardość czy absorbcja wody).

Płytki wielkoformatowe imitujące onyx to materiał który sprzedaje się dość żadko, wynika to z faktu iż tego rodzaju materiał po pierwsze jest dosyć drogi a po drugie trafia w bardzo wysublimowane gusta.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanej płytki. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

włoskie płytki ceramiczne imitujące onyx

Płytki ceramiczne pogrupować można według wielu kryteriów, struktury (której kilka wariantów wymienionych jest nad fotografią), formatów, oraz kolorów (z których najpopularniejsze znajdują się poniżej).

Płytki duże formaty szare

Płytki duże formaty białe

Płytki duże formaty czarne

By oglądnąć wybrane płytki zapraszamy do naszego salonu. Możemy również wysłać wzory na wskazany adres.

Poniżej prezentujemy listę fabryk (włoskich oraz hiszpańskich) posiadających w swojej ofercie płytki ceramiczne z powyższych (i nie tylko) kategorii. By wybrać szukany produkt prosimy o przegląd oferty wymienionych producentów, dla ułatwienia (zawężenia obszaru wyszukiwania) mogą skorzystać Państwo naszych kategorii lub skontaktować się z nami i skorzystać z porady naszych konsultantów.

Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Posiadamy stany magazynowe najczęściej sprzedawanych (producent, seria, kolor) płytek ceramicznych. Jednak w przypadku większych zamówień (gdy nasze zasoby są mniejsze niż zapotrzebowanie) staramy się nie łączyć płytek posiadanych w magazynie z płytkami zamawianymi, by uniknąć możliwej różnicy w odcieniach między partiami materiału i całość takiego zapotrzebowania zamawiać w fabryce. Czas realizacji zwykle trwa od 2 do 4 tygodni (w zależności od stanów magazynowych producentów).

Poniżej lista fabryk będących w naszej ofercie oraz serie produktów spełniających kryteria opisane powyżej:

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(17 głosów)

Skomentuj

×
×

Log in