Menu
Płytki ceramiczne imitujące żywicę

Płytki ceramiczne imitujące żywicę

Płytki ceramiczne imitacja żywicy epoksydowej

Płytki ceramiczne obecnie produkowane przez włoskie fabryki (czyli najlepsze na świecie) mogą imitować bardzo różne powierzchnie. Występują płytki wyglądające jak kamień, drewno, beton, metal oraz jak w tym wypadku żywica epoksydowa.

Materiał ten dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji i użytej technologii posiada zadziwiające właściwości techniczne (twardość, absorbcja wody czy ścieralność), są one o wiele lepsze niż te które posiadają imitowane przez niego powierzchnie (wyżej wymienione).

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanej płytki. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

włoskie płytki ceramiczne imitujące żywicę epoksydową

Płytki ceramiczne w dużych formatach podzielić można również na grupy według ich kolorystyki, trzy główne znajdują się poniżej, natomiast płytki występują w szerokiej palecie (zielenie, brązy, odcienie niebieskiego czy czerwienie).

Płytki duże formaty szare

Płytki duże formaty białe

Płytki duże formaty czarne

By oglądnąć wybrane płytki zapraszamy do naszego salonu. Możemy również wysłać wzory na wskazany adres.

Poniżej prezentujemy listę fabryk (włoskich oraz hiszpańskich) posiadających w swojej ofercie płytki ceramiczne z powyższych (i nie tylko) kategorii. By wybrać szukany produkt prosimy o przegląd oferty wymienionych producentów, dla ułatwienia (zawężenia obszaru wyszukiwania) mogą skorzystać Państwo naszych kategorii lub skontaktować się z nami i skorzystać z porady naszych konsultantów.

Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Posiadamy stany magazynowe najczęściej sprzedawanych (producent, seria, kolor) płytek ceramicznych. Jednak w przypadku większych zamówień (gdy nasze zasoby są mniejsze niż zapotrzebowanie) staramy się nie łączyć płytek posiadanych w magazynie z płytkami zamawianymi, by uniknąć możliwej różnicy w odcieniach między partiami materiału i całość takiego zapotrzebowania zamawiać w fabryce. Czas realizacji zwykle trwa od 2 do 4 tygodni (w zależności od stanów magazynowych producentów).

Poniżej lista fabryk będących w naszej ofercie oraz serie produktów spełniających kryteria opisane powyżej:

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(15 głosów)

1 komentarz

  • Bogdan
    Bogdan poniedziałek, 02, lipiec 2018 10:53 Link do komentarza

    Ciekawe wykończenie - imitacja żywicy. Czy można to u Was zobaczyć ?

Skomentuj

×
×

Log in