Menu
Płytki ceramiczne satynowe

Płytki ceramiczne satynowe

Płytki ceramiczne w wykończeniu satynowym

Płytki ceramiczne zwykle produkowane są w wykończeniu poler lub mat, jest jednak jeszcze jeden rodzaj wykończenia tego materiału, mianowicie satyna. Płytki w tym wykończeniu charakteryzują się tym że są 'aksamitne' w dotyku (jak wytarty kamień na posadzce w kościele). Takie produkty posiadamy w swojej ofercie (reprezentujemy ponad 10 włoskich i hiszpańskich fabryk które produkują takie płytki).

Płytki ceramiczne produkowane są w bardzo wielu wersjach wykończenia, mogą doskonale imitować szlachetne materiały takie jak: drewno, kamień czy metal, co czyni z nich doskonały, ponadczasowy materiał. Świetne właściwości techniczne tego produktu czynią z niego często dużo trwalsze posadzki i ściany niż te wykonane z materiałów które imitują (czyli drewno czy kamień). Poniżej kategorie najpopularniejszych wariantów płytek w dużych formatach.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanej płytki. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Płytki ceramiczne imitujące kamień

Płytki ceramiczne imitujące beton

Płytki ceramiczne imitujące drewno

Płytki ceramiczne imitujące onyx

Płytki ceramiczne imitujące marmur

Płytki ceramiczne imitujące żywicę

włoskie płytki ceramiczne w wykończeniu satynowym

Płytki ceramiczne możemy również pogrupować według ich kolorystyki (pamiętać trzeba jednak iż większość z nich nie występuje w jednolitym kolorze, gdyż jako imitacje np kamienia posiadają jedynie konkretną tonację). Występują jednak również płytki w kolorach jednolitych (najczęściej biel i czerń, choć występują również inne kolory).

Płytki duże formaty szare

Płytki duże formaty białe

Płytki duże formaty czarne

By oglądnąć wybrane płytki zapraszamy do naszego salonu. Możemy również wysłać wzory na wskazany adres.

Poniżej prezentujemy listę fabryk (włoskich oraz hiszpańskich) posiadających w swojej ofercie płytki ceramiczne z powyższych (i nie tylko) kategorii. By wybrać szukany produkt prosimy o przegląd oferty wymienionych producentów, dla ułatwienia (zawężenia obszaru wyszukiwania) mogą skorzystać Państwo naszych kategorii lub skontaktować się z nami i skorzystać z porady naszych konsultantów.

Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Posiadamy stany magazynowe najczęściej sprzedawanych (producent, seria, kolor) płytek ceramicznych. Jednak w przypadku większych zamówień (gdy nasze zasoby są mniejsze niż zapotrzebowanie) staramy się nie łączyć płytek posiadanych w magazynie z płytkami zamawianymi, by uniknąć możliwej różnicy w odcieniach między partiami materiału i całość takiego zapotrzebowania zamawiać w fabryce. Czas realizacji zwykle trwa od 2 do 4 tygodni (w zależności od stanów magazynowych producentów).

Poniżej lista fabryk będących w naszej ofercie oraz serie produktów spełniających kryteria opisane powyżej:

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(14 głosów)

3 komentarzy

 • Milena
  Milena środa, 19, wrzesień 2018 21:12 Link do komentarza

  płytki kojarzą się z zimnym i nieprzyjemnym, a te są całkiem inne, przytulne !

 • Pola
  Pola wtorek, 18, wrzesień 2018 23:09 Link do komentarza

  Marka zobowiązuje i tego się trzymałam przy zakupie tych płytek.

 • Justyna
  Justyna poniedziałek, 02, lipiec 2018 10:51 Link do komentarza

  Płytki rzeczywiście piękne, a co do jakości to pożyjemy-zobaczymy, ale myślę że się nie zawiodę.

Skomentuj

×
×

Log in