Menu
Płytki duże formaty białe

Płytki duże formaty białe

Białe płytki ceramiczne w dużym formacie

Duży format płytek ceramicznych tomateriał którego dłuższy bok ma więcej niż 1, 2 a nawet 3 metry. Białe płytki mogą być jednolite w barwie lub jedynie białe w tonacji (np imitacja marmuru). Takie produkty posiadamy w swojej ofercie (reprezentujemy ponad 10 włoskich i hiszpańskich fabryk które produkują takie płytki).

Płytki ceramiczne dostępne są w wielu wersjach wykończenia, mogą doskonale imitować naturalne materiały takie jak: drewno, kamień czy metal, co czyni z nich doskonały produkt na podłogi i ściany. Świetne właściwości techniczne wspomnianych produktów czynią z nich często dużo trwalsze posadzki i ściany niż te wykonane z materiałów które imitują (drewno czy kamień). Poniżej kategorie najpopularniejszych wariantów płytek w dużych formatach.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanej płytki. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Płytki w dużych formatach imitujące kamień

Płytki w dużych formatach imitujące beton

Płytki w dużych formatach imitujące drewno

Płytki w dużych formatach imitujące onyx

Płytki w dużych formatach imitujące marmur

Płytki w dużych formatach imitujące żywicę

włoskie płytki ceramiczne w dużych formatach w białym kolorze

Płytki ceramiczne w dużym formacie możemy również poszeregować według ich kolorystyki (ważne jest jednak to iż większość z nich nie występuje w jednolitym kolorze, gdyż jako imitacje np kamienia posiadają jedynie konkretną tonację). Występują również płytki w kolorach mono - jednolite (najczęściej biel i czerń, choć występują również inne kolory).

Płytki duże formaty szare

Płytki duże formaty czarne

By oglądnąć wybrane płytki zapraszamy do naszego salonu. Możemy również wysłać wzory na wskazany adres.

Poniżej prezentujemy listę fabryk (włoskich oraz hiszpańskich) posiadających w swojej ofercie płytki ceramiczne z powyższych (i nie tylko) kategorii. By wybrać szukany produkt prosimy o przegląd oferty wymienionych producentów, dla ułatwienia (zawężenia obszaru wyszukiwania) mogą skorzystać Państwo naszych kategorii lub skontaktować się z nami i skorzystać z porady naszych konsultantów.

Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Posiadamy stany magazynowe najczęściej sprzedawanych (producent, seria, kolor) płytek ceramicznych. Jednak w przypadku większych zamówień (gdy nasze zasoby są mniejsze niż zapotrzebowanie) staramy się nie łączyć płytek posiadanych w magazynie z płytkami zamawianymi, by uniknąć możliwej różnicy w odcieniach między partiami materiału i całość takiego zapotrzebowania zamawiać w fabryce. Czas realizacji zwykle trwa od 2 do 4 tygodni (w zależności od stanów magazynowych producentów).

Poniżej lista fabryk będących w naszej ofercie oraz serie produktów spełniających kryteria opisane powyżej:

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(17 głosów)

3 komentarzy

 • Marysia
  Marysia środa, 19, wrzesień 2018 21:03 Link do komentarza

  idealne do gabinetu lekarskiego :)

 • Barbara
  Barbara wtorek, 18, wrzesień 2018 23:00 Link do komentarza

  u mnie w gabinecie na podłodze leżą białe z firmy Cercom, prezentują się doskonale, ale mam dużo sprzatania.

 • Name
  Name czwartek, 28, czerwiec 2018 09:48 Link do komentarza

  Ładne są te białe płytki, ale niestety niepraktyczne.

Skomentuj

×
×

Log in