Menu
Runtal - niemieckie grzejniki

Runtal - niemieckie grzejniki

Oferta Runtal

Runtal jest szwajcarską marką założoną w 1953 roku, specjalizuje się w produkcji grzejników. Szybko zdobyła uznanie na rynku dzięki swym nowoczesnym, stalowym produktom. Cechą wyróżniającą tą markę jest właśnie duży nacisk na innowacje, a także nietuzinkowe podejście do materiału i designu oraz wielka pasja i umiejętność łączenia talentu w dziedzinie architektury z nowymi technologiami.

Firma przeszła wiele zmian przez lata swej działalności, zachowując jednocześnie niezmienną niezawodność, pomysłowość i jakość produkcji, oferuje obecnie szeroką gamę ekskluzywnych i pięknych grzejników.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Serie produktów Runtal:


1 Cosmopolitan

2 Folio (Corner)

3 Quarus

4 Anteo Chrom

5 Arteplano (Onda, Artistic, Satin)

6 Spirale

7 Splash

8 Flow Form

9 Archibald

10 Fain (Inox)

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

1 komentarz

 • Edek
  Edek piątek, 27, lipiec 2018 15:56 Link do komentarza

  Mam wszystkie grzejniki Runtal w mieszkaniu i mogę polecić

Skomentuj

×
×

Log in