Menu
Scarabeo Ceramica - włoska ceramika łazienkowa

Scarabeo Ceramica - włoska ceramika łazienkowa

Oferta Scarabeo Ceramica

Scarabeo Ceramica jest jednym z liderów na rynku włoskiego wyposażenia łazienek, wyspecjalizowanym w produkcji pięknych i funkcjonalnych umywalek, które zdobyły międzynarodowe uznanie dzięki swej niezwykłej formie i trwałości.

Marka współpracuje z dynamicznym zespołem projektantów oraz inżynierów i bezustannie poszukuje nowych i wydajnych rozwiązań technologicznych, jednocześnie pozostając wierną zasadzie, że w tej branży kluczowa jest jakość, nie ilość. Firma znana jest ze swojego zaangażowania w rozwój sektora luksusowego wyposażenia łazienek. 

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Serie produktów Scarabeo Ceramica:


1 Arco

2 Bijoux

3 Bucket

4 Butterfly

5 Catini

6 Fugi

7 Gaia

8 Kong

9 Matty

10 Mizu

11 ML

12 Moai

13 Next

14 Planet

15 Seventy

16 Shape

17 Square

18 Teorema

19 Thin-Line

20 Tsunami

21 Wish

22 Zefiro 

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

1 komentarz

 • Name
  Name poniedziałek, 30, lipiec 2018 08:44 Link do komentarza

  Umywalka w porządku, jesteśmy zadowoleni.

Skomentuj

×
×

Log in