Menu
Zehnder - szwajcarskie grzejniki

Zehnder - szwajcarskie grzejniki

Oferta Zehnder

W 1930 roku w Szwajcarii bracia Zehnder stworzyli alternatywę dla żeliwnych grzejników - grzejniki z rur stalowych. Ich wynalazek szybko zyskał uznanie, co pozwoliło na rozwój firmy i dalsze udoskonalanie produktów. W 1980 roku Zehnder wprowadził na rynek pierwszy grzejnik łazienkowy, przystosowany do suszenia ręczników, marka stała się tez pionierem w dziedzinie grzejników dekoracyjnych.

Dziś Zehnder jest wiodącym producentem dostarczającym kompletnych systemów do ogrzewania, chłodzenia i dostarczania świeżego powietrza. Marka Zehnder to także synonim najwyższej jakości, znakomitej funkcjonalności oraz wspaniałego wzornictwa.

Serie produktów Zehnder:


1 Charleston (Relax)

2 Charleston Retrofit

3 Excelsior

4 Kleo

5 Lateo (Neo)

6 Metropolitan

7 Nova

8 Stana (Neo)

9 Radiavector (Bench)

10 Stratos

11 Terraline

12 Oplflex

13 Orbis

14 Roda

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in