IB RUBINETTERIE Bold - industrialny styl w najlepszym wydaniu

Najlepsza włoska jakość, design oraz styl.

Zaprojektowana przez duet Federico Castelli & Antonio Gardoni kolekcja Bold to inspirowana wzornictwem przemysłowych kranów odważna (jak sama nazwa wskazuje) i niezwykła propozycja od znanej włoskiej marki IB Rubinetterie. 
 
Industrialna estetyka przejawia się w surowości kształtów i form, a charakteru dodają moletowane powierzchnie uchwytów - podkreślają one styl tych baterii oraz sprawiają, że chwyt jest pewny i wygodny. IB na nowo zinterpretowało ideę przemysłowych kranów, których najważniejszymi cechami była zawsze solidność, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, dodając od siebie niepowtarzalny, włoski design oraz słynną dbałość o szczegóły.
 
 
W kolekcji Bold znajdziemy wszystko, co potrzeba do kompleksowego wyposażenia łazienki - baterie umywalkowe, bidetowe, wannowe oraz prysznicowe. Mamy do dyspozycji różne rozwiązania, zarówno natynkowe jak i podtynkowe, a także wolnostojące, co daje nam możliwość dostosowania wyboru do naszych potrzeb i możliwości. 
 
Niewątpliwą zaletą tej kolekcji, jak zresztą większości propozycji od IB Rubinetterie jest mnogość dostępnych wykończeń. W serii Bold mamy ich do dyspozycji aż 10. Znajdziemy tu zarówno klasyczny chrom, jak też kilka odcieni złota, czarny mat lub czarny chrom w dwóch odsłonach - poler lub szczotkowany. Niewątpliwie najciekawszą i najodważniejszą propozycją jest natomiast surowy mosiądz - niezabezpieczony, zatem 'starzejący się'. Z czasem bateria pokrywa się patyną i nabiera indywidualnego charakteru. Z pewnością nie jest to propozycja dla każdego, ale wybór tego wykończenia pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego miejsca z duszą.
 
W kolekcji Bold mamy również do wyboru dwa rodzaje uchwytów - Bold Round to pokrętła, Bold Lever to drążki. W połączeniu z dziesięcioma wykończeniami daje nam to spore możliwości zindywidualizowania naszego produktu i dostosowania go do naszych potrzeb i oczekiwań.
 
Kolekcja Bold sprawdzi się świetnie w przestrzeniach w całości inspirowanych surowym stylem industrialnym, ale baterie z tej kolekcji mogą tez z powodzeniem być zastosowane w nieco cieplejszych aranżacjach, w których będą stanowiły mocny akcent, nadający wnętrzu nieco bardziej 'męskiego' charakteru.
Facebook Google+ Pinterest
(0 głosów)

Skomentuj

Adres email:
biuro@wloskielazienki.pl
Telefon:
+48 13 497 12 13
Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30
×
×

Log in