Menu
Althea Ceramica - włoska ceramika łazienkowa

Althea Ceramica - włoska ceramika łazienkowa

Oferta Althea Ceramica

Firma Althea, która została założona ponad 20 lat temu, to wizytówka włoskiej ceramiki. Lata doświadczenia w tej branży owocują produktami znanymi już na całym świecie. Wysoce zautomatyzowany proces produkcji, począwszy od odlewu do szkliwienia, nie wyklucza tutaj zachowania tradycji wytwarzania ceramiki. Produkcja ta poddawana jest rygorystycznym kontrolom które gwarantują że produkty Althea Ceramica są wysokiej jakości i zadowolą każdego klienta. Althea znana jest z ceramiki retro, a także ciekawych wzorów umywalek nablatowych oraz umywalek wpuszczanych w blat.

Producent ten zwraca dużą uwagę na efektywność energetyczną, wysoką wydajność maszyn oraz maksymalną redukcję zanieczyszczeń uwalnianych do atmosfery. Szczególną uwagę zwraca się również na odpady przemysłowe, które są poddawane recyklingowi i ponownie wykorzystywane w procesie produkcyjnym. Wszystko to sprawia że Althea Ceramica jest producentem ukierunkowanym na rozwój oraz wdrażanie nowych rozwiązań, dzięki temu produkty które wytwarzają są innowacyjne oraz wysokiej klasy.

Włoski producent umywalek, misek wc, bidetów i brodzików.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Kategorie produktów Althea Ceramica: umywalki, miski wc i bidety

Serie produktów Althea Ceramica:


1 COVER

2 PLUS

3 HERA

4 ROYAL PIATTI DOCCIA UP

5 SUPER SLIM

6 PIATTI DOCCIA ITO

7 PINK

8 COVER PLAIN

9 CLEVER

10 STILO

11 SET-UP

12 SMART

13 TAK51

14 TAK37

15 COVER SLIM51

16 PLUS51

17 CELESTE

18 DIVA

19 MOVADO

20 D'ARREDO

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(2 głosów)

3 komentarzy

 • Stefan B.
  Stefan B. czwartek, 05, lipiec 2018 11:04 Link do komentarza

  Podobno cena niewspółmierna do jakości..

 • Renata
  Renata środa, 13, czerwiec 2018 11:36 Link do komentarza

  Kupiłam Althea Hera, jeszcze nie zamontowana, wykonanie bardzo dobre, produkt wysokiej jakości. Polecam

 • Paulina
  Paulina środa, 06, czerwiec 2018 15:53 Link do komentarza

  Mam umywalkę Althea Hera corner , super rozwiązanie, sprawdza się w mojej małej łazience.

Skomentuj

×
×

Log in