Menu
Arlex - włoskie meble łazienkowe i wanny

Arlex - włoskie meble łazienkowe i wanny

Oferta Arlex

Firma powstała we Włoszech w 1993 roku niedaleko Wenecji, od początku swej działalności skupiła się na tworzeniu niezwykłych mebli łazienkowych, luster oraz umywalek, wanien.  Produkty firmy Arlex charakteryzują się doskonałym stylem, lekkością i wysoką jakością użytych materiałów, które w większej części pochodzą z Wenecji. Kompleksowe podejście do projektów, gdzie zarówno meble łazienkowe, umywalki czy brodziki prysznicowe są produkowane w Arlex Italia.

W ofercie firmy znaleźć można szafki pod umywalki, szafki wolno stojące, mobilne oraz całe zastawy mebli do łazienki. ArlexItalia tworzy krótkie i ciekawe serie dedykowane dla klienta o wysublimowanym guście i dobrym smaku. Poszukiwanie nowych rozwiązań aby zadowolić najbardziej wymagających klientów oraz sprostać wyszukanym projektom to jest właśnie ArlexItalia.

Włoski producent mebli łazienkowych, wanien, umywalek, brodzików, lamp, luster i akcesoriów łazienkowych.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Arlex:


1 Class

2 Moon

3 Yumi

4 Takai (Deimos)

5 Kube

6 Slide

7 Jug

8 Coco

9 Trenta5

10 Cinquanta2

11 Light

12 Up & Down

13 On Line

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(3 głosów)

Skomentuj

×
×

Log in