Menu
Brem - włoskie grzejniki

Brem - włoskie grzejniki

Oferta Brem

Firma Brem specjalizuje się w produkcji grzejników oraz podgrzewanych wieszaków na ręczniki wykonanych ze stalowych rur. Jest to marka która jest na najwyższym poziomie w swojej branży dzięki znakomitej jakości swoich produktów, elegancji, wdzięku oraz wspaniałego dopasowania się do wnętrza dzięki czemu tworzy charakter i urok tego miejsca.

Grzejniki Brem to coś więcej niż tylko kaloryfer, lecz przede wszystkim część wyposażenia które dzięki różnym rozmiarom, kształtom i kolorom pozwalają użytkownikowi dopasować je do indywidualnych potrzeb oraz miejsca w którym mieszkają. Grzejniki dekoracyjne a w tym grzejniki łazienkowe, grzejniki elektryczne - produkty Brem są od lat doceniane i zauważane na rynku, będąc laureatami wielu nagród i wyróżnień.

Włoski producent grzejników i podgrzewanych wieszaków.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Brem:


1 CLAK

2 CLARK

3 e.FREE

4 HERG

5 HERG-ÖT

6 REGULAR

7 ROMÉ

8 OPEN

9 PIT

10 ZOOM

11 e.CANNUCCIA

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

1 komentarz

Skomentuj

×
×

Log in