Menu
Caesar - włoskie płytki ceramiczne

Caesar - włoskie płytki ceramiczne

Oferta Caesar

Producent płytek ceramicznych którego produkty są w 100% Made in Italy. Fabryka ta specjalizuje się w produkcji płytek różnych formatów oraz wykończeń, nieustannie poszukując lepszych, bardziej innowacyjnych oraz  ekologicznych rozwiązań. Fabryka posiada w swojej ofercie płytki wielkoformatowe 160x320cm, polerowane, satynowe jak i anty-poślizgowe z wykończeniem mat lub z teksturą.

Zarówno płytki o standardowych wymiarach jak i płytki wielkiego formatu jakie Caesar produkuje, posiadają szeroki wachlarz barw i imitacji, począwszy od drewnopodobnych, marmurowych po kamienne oraz metaliczne wykończenia. Produkty tej włoskiej fabryki spełnią oczekiwania różnorodnych projektów zarówno w zastosowaniu wewnętrznym jak i zewnętrznym.

Włoski producent płytek ceramicznych

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Caesar:


1 Absolut

2 Anima Select

3 Arthis

4 Autore

5 Built

6 E.motions

7 Eikon

8 Elapse

9 Evood

10 Fabula

11 Gate

12 Granigliati

13 Inner

14 Layers

15 Life

16 More

17 One

18 Portraits

19 Root

20 Roxstones

21 Solid Colors

22 Tale

23 Tecnolito

24 Tinte Unite

25 Trace

26 Verse

21 Vibe

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(5 głosów)

3 komentarzy

 • Tymon
  Tymon piątek, 28, wrzesień 2018 09:02 Link do komentarza

  Mam na tarasie i w ogrodzie BEOLA BIANCA i wyglądają i sprawują się wedle oczekiwań i zapewnień.

 • WIOLETA
  WIOLETA wtorek, 03, lipiec 2018 14:21 Link do komentarza

  dzień dobry

  interesują mnie płytki Caesar, proszę o podanie cen ostatecznych + termin dostawy,

 • Wiktor B
  Wiktor B wtorek, 03, lipiec 2018 09:24 Link do komentarza

  Kupiłem Caesar na blat do kuchni i na razie świetnie się sprawuje.

Skomentuj

×
×

Log in