Casabath - włoskie meble łazienkowe

Casabath - włoskie meble łazienkowe

Casabath - włoskie meble łazienkowe - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Oferta Casabath

Casabath to producent istniejący na rynku od 1987 roku, którego atutem jest idealne połączenie zaawansowanych technologii z niesamowitymi umiejętnościami rzemieślniczymi. Po latach doświadczenia w produkcji mebli ukierunkowuje swoją działalność na produkt wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie. Już od początku swej działalności Casabath odnosi spektakularne sukcesy.

Casabath kładzie nacisk na trwałą jakość, uproszczoną elegancję i pomysłowoś. Meble łazienkowe dostępne są w różnych kombinacjach i to klient ją dowolnie tworzy.Casabath ma pełną kontrolę nad każdą fazą produkcji, od wyboru materiałów do ostatecznego ukształtowania produktu dzięki testom elementów składowych oraz eksperymentom z nowymi rozwiązaniami.

Włoski producent mebli łazienkowych, umywalek, wanien, brodzików, lamp i luster.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Casabath:


1 XL

2 S40

3 Modern

4 Complanare

5 Hi Tech (2)

6 Living

7 Wall

8 Wood

9 Trend

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kontakt


Biuro handlowe (czynne od poniedziałku do piątku: 8.30 - 16.30),
telefon. +48 13 497 12 13,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:

 

Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział obsługi inwestycji i klientów kluczowych

 

lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Facebook Google+ Pinterest
(1 głos)

4 komentarzy

 • Małgorzata Suder
  Małgorzata Suder wtorek, 13, listopad 2018 13:05 Link do komentarza

  casabath wood , zrobiły na mnie wrażenie, czy można zamówić środki do pielęgnacji owego drewna ?

 • Patrycja
  Patrycja wtorek, 13, listopad 2018 12:51 Link do komentarza

  nic niezwykłego,

 • Anastazja
  Anastazja poniedziałek, 22, październik 2018 12:59 Link do komentarza

  Dzień dobry,
  Jestem na etapie planowania remontu łazienek i poszukuje mebli w jasnym drewnie wraz z umywalkami i szafki na ręczniki czy mogłabym prosić o propozycje ?
  Pozdrawiam

 • Grażyna Wroniewska
  Grażyna Wroniewska poniedziałek, 09, lipiec 2018 10:36 Link do komentarza

  Mam jedną szafkę podumywalkową Casabath, chciałabym dokupić do niej szafkę wiszącą, tylko nie wiem jaka to kolekcja. Czy mogą Państwo pomóc? Pozdrawiam

Skomentuj

Adres email:
biuro@wloskielazienki.pl
Telefon:
+48 13 497 12 13
Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30
×
×

Log in