Menu
Cisal - włoska armatura łazienkowa

Cisal - włoska armatura łazienkowa

Oferta Cisal

Marka Cisal stanowi ważny rozdział w historii włoskiej armatury. Długa tradycja, pomysłowość, profesjonalizm a także szacunek wzmocniony położeniem fabryki przy jeziorze Orta, obszarze od pokoleń związanym z produkcją kranów. Cisal jest doskonałym przykładem niezależnego i w pełni zintegrowanego włoskiego producenta charakteryzującego się innowacyjną technologią i rozwiązaniami od produkcji do zarządzania. Baterie umywalkowe nablatowe, baterie ścienne, kolorowe lub w chromie Cisal posiada pełną gamę produktów.

Cisal jest obecnie jednym z wiodących innowatorów w tej branży w zakresie projektowania, materiałów i wydajności. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami ich kolekcje po mistrzowsku łączą funkcjonalność, niezawodność i estetykę.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Cisal:


1 Alma

2 Arcana

3 Barcelona

4 Cherie

5 City

6 Clinic

7 Colonne Doccia

8 Cubic

9 Etna

10 Europa

11 Flash

12 Idroscopini

13 Kawa

14 Less

15 Lineaviva

16 Mito 3

17 Pumpy

18 Quad

19 Roadster

20 Slim

21 Softcube

22 Step

23 Tender

24 TR

25 Tronic

26 Wave

27 Xion

28 Zen Shower

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

2 komentarzy

Skomentuj

×
×

Log in