Menu
Galassia - włoska ceramika łazienkowa

Galassia - włoska ceramika łazienkowa

Oferta Galassia

Galassia została stworzona w 1980 roku i swoją wieloletnią tradycję  opiera na biznesie rzeczywistego stałego wzrostu nie tylko pod względem obrotów, ale przede wszystkim w zawodowym i technologicznym projekcie. Z biegiem czasu Galassia przekształciła się z małego producenta brodzików w to, co jest obecnie, jedną z firm referencyjnych w swoim sektorze.

Jest to wynikiem wiary w trzy kluczowe zasady od samego początku: wartość produktów, znaczenie terytorium - obszar poświęcony ceramicznej tradycji; wartość ludzi. Ceramika którą tworzy Galassia, znana jest już na całym świecie i zdobywają coraz to większe zaufanie i aprobatę. Umywalki kwadratowe, umywalki prostokątne czy owalne a także cały asortyment różnych kształtów misek WC to jest część z ceramiki jaką proponuje Galassia.

Włoski producent ceramiki łazienkowej, umywalek, misek wc, bidetów, pisuarów, brodzików i zlewozmywaków.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Galassia:


1 SmartB

2 Dream

3 Eden

4 Ergo

5 Piana

6 Meg11

7 M2

8 Materia

9 Midas

10 Sa02

11 Xes

12 EL1/EL2

13 Ethos

14 Plus Design

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

2 komentarzy

 • Paulina Stręk
  Paulina Stręk poniedziałek, 30, lipiec 2018 08:56 Link do komentarza

  Czas oczekiwania był zbyt długi, ale produkty piękne

 • Hanna
  Hanna poniedziałek, 23, lipiec 2018 11:28 Link do komentarza

  Mamy ceramikę Galassi już dobrych kilka lat i nadal wygląda jak nowa

Skomentuj

×
×

Log in