Menu
Gattoni - włoski producent armatury łazienkowej

Gattoni - włoski producent armatury łazienkowej

Oferta Gattoni

Gattoni jest jedną z marek w regionie  Cusio i Novarese. Założony w latach 50-tych przez Pietro Gattoniego i przez ponad sześćdziesiąt lat życia udało mu się ugruntować swoją pozycję w krajowym i międzynarodowym krajobrazie, nawiązując prestiżową współpracę z wykwalifikowanymi projektantami, tworząc produkty o niepowtarzalnym stylu, przy produkcji opartej na szacunku dla środowiska. Dziś strategia firmy skupia się na zrównoważeniu produktów i procesów produkcyjnych. Zestawy prysznicowe, chromoterapia to dodatkowe produkty które oferuje Gattoni.

Włoski producent armatury łazienkowej, umywalek, wanien, pryszniców i baterii termostatycznych.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Gattoni:


1 Boomerang

2 Fly

3 Intersezione

4 Icarus

5 Color

6 Wabi

7 Flat

8 Square

9 Kubik

10 Logos

11 Easy

12 H2O Mix

13 Round

14 Aito

15 Antiope

16 Genesys

17 Pesci

18 Sagittario

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in