Menu
GSI Ceramica - włoska ceramika łazienkowa

GSI Ceramica - włoska ceramika łazienkowa

Oferta GSI Ceramica

Firma GSI dumnie kultywuje włoską tradycję produkcji ceramicznej wypuszczając na rynek całe serie pięknie zaprojektowanych i wykonanych produktów spełniających najwyższe standardy jakości. Jest laureatem licznych nagród i posiada wiele certyfikatów potwierdzających wysoką jakość jej produktów. W fabryce GSI używane są najnowsze technologie, lecz marka czerpie dużo inspiracji z tradycyjnego rzemiosła.

Włoski producent ceramiki łazienkowej, umywalek, misek wc, pisuarów, bidetów, brodzików i wanien.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów GSI Ceramica:


1 Sand

2 Norm

3 Kube

4 Pura

5 Modo

6 Classic

7 Panorama

8 City Pro

9 City New

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(0 głosów)

1 komentarz

 • Krakus
  Krakus wtorek, 24, lipiec 2018 09:21 Link do komentarza

  Miska Puran na razie wygląda porządnie. Zobaczymy w użytkowaniu.

Skomentuj

×
×

Log in