Menu
Hoesch - niemieckie produkty wyposażenia łazienki

Hoesch - niemieckie produkty wyposażenia łazienki

Oferta Hoesch

Hoesh to niemiecka marka i jedna z największych firm na rynku wyposażenia łazienek, a jej misją jest tworzenie unikalnych, wygodnych i relaksujących wnętrz. Jest to możliwe dzięki wyjątkowemu wzornictwu i nienagannemu wykonaniu produktów tej firmy.

Ta silna i ambitna marka była wielokrotnie nagradzana i posiada liczne certyfikaty jakości i jak twierdzi - granice między salonem a łazienką są nieokreślone. Hoesch nieustannie poszukuje nowych rozwiązać, stosując szkło, drewno oraz inne wysokiej jakości materiały. Kabiny prysznicowe, kabiny parowe czy hydromasaż to jedna z ofert Hoesch.

Niemiecki producent produktów wyposażenia łazienek, wanien, kabin prysznicowych i parowych, wanien z hydromasażem i akcesoriów łazienkowych.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Hoesch:


1 Arica

2 Armada

3 Aviva

4 Avventura

5 Benidorm

6 Ciela

7 Combi

8 Cuarto

9 Deluxe

10 Dreamscape

11 Ergo+

12 Foster

13 Giorno

14 Happy D.

15 Laola II

16 Largo

17 Lasenia

18 Medici

19 Michigan

20 Modula

21 Muna

22 Namur

23 Nevada

24 One&One

25 Ontario

26 Oriental

27 Orlando

28 Parana

29 Philippe Starck

30 Putman

31 Regatta

32 Reviva II

33 Samar

34 Santee

35 Scelta

36 Sensamare

37 Sensamare Delight

38 Senseease

39 Senseperience

40 Singlebath

41 Spectra

42 Squadra

43 Steamset

44 Tergum

45 Thasos

46 Tondo

47 Topeka

48 Waikiki

49 Water Lounge

50 Winnipeg

51 Zero

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in