Menu
Kerasan - włoska ceramika łazienkowa

Kerasan - włoska ceramika łazienkowa

Oferta Kerasan

Firma Kerasan powstała w 1960 i od początku tworzy serie ekskluzywnych produktów wyposażenia łazienek wykonanych z najwyższej jakości ceramiki, z dbałością o design, z użyciem nowoczesnych technologii, lecz inspirowanych tradycyjnym rzemiosłem.

Od ponad 50 lat Kerasan produkuje produkty wysokiej jakości, nie tylko ze względu na wymagania rynkowe, ale także dlatego, że produkcja wyrafinowanych urządzeń sanitarnych, cenionych na całym świecie, to pasja, która rozwija się z dnia na dzień, Kerasan jest uznaną na całym świecie marką, laureatem licznych nagród i certyfikatów jakości. Firma pozostaje wierna swoim zasadom, ale nieustannie się rozwija i szuka najlepszych rozwiązań.

Włoski producent ceramiki łazienkowej, umywalek, wanien, misek wc i bidetów.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Kerasan:


1 Tribeca

2 Aquatech

3 Flo

4 Ego

5 Waldorf

6 Retro

7 K09

8 Bit

9 Bathtub

10 K01

11 Deco

12 Cento

13 Bentley

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

1 komentarz

Skomentuj

×
×

Log in