Menu
KOS - włoskie wanny i spa

KOS - włoskie wanny i spa

Oferta KOS

Firma KOS Zuchetti powstała w 1929 roku i przez lata wyspecjalizowała sie w produkcji pięknych i zaawansowanych technologicznie wanien, mebli łazienkowych, i systemów SPA, zapewniając sobie ugruntowaną pozycję na rynku luksusowego wyposażenia łazienek. KOS jest laureatem licznych nagród i certyfikatów, a swoje wyjątkowe produkty najwyższej jakości sprzedaje na całym świecie.

KOS Zucchetti to najwyższa jakość wykonania oraz solidność która nigdy nie zawodzi. Oferuje kolekcje wszechstronne, atrakcyjne, funkcjonalne dla wszystkich rodzajów przestrzeni i wszystkich gustów, takie jak baseny zewnętrzne, wanny, umywalki oraz meble.

 

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Serie produktów KOS:


1 Kaos

2 Grande

3 Geo

4 Morphing

5 Muse

6 Sidd

7 Agora

8 Faraway

9 Soft

10 Lab

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in