Menu
Płytki ceramiczne bardzo duże formaty (2-3 metry)

Płytki ceramiczne bardzo duże formaty (2-3 metry)

Bardzo duże formaty płytek ceramicznych (2-3 m)

Płytki ceramiczne w bardzo dużych formatach to obecnie te których dłuższy bok przekracza 2 lub 3 metry długości. W swojej ofercie posiadamy produkty ponad 10 włoskich i hiszpańskich fabryk które produkują taki materiał.

Obecnie na rynku dostępne są płytki ceramiczne w bardzo dużych formatach w wielu wariantach wykończenia, najpopularniejsze z nich to imitacje szlachetnych materiałów takich jak drewno i kamień oraz technicznych płaszczyzn, czyli betonu czy żywicy epoksydowej. Dzięki technologii w której produkowane są takie płytki mają one o wiele lepsze właściwości użytkowe i trwałość od materiałów które imitują. Poniżej najpopularniejsze z nich.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanej płytki. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Płytki w bardzo dużych formatach imitujące kamień

Płytki w bardzo dużych formatach imitujące beton

Płytki w bardzo dużych formatach imitujące drewno

Płytki w bardzo dużych formatach imitujące onyx

Płytki w bardzo dużych formatach imitujące marmur

Płytki w bardzo dużych formatach imitujące żywicę

włoskie płytki ceramiczne bardzo duże formaty

Płytki ceramiczne w bardzo dużych formatach posegregować można również według koloru w jakim występują. Najpopularniejsze to biele, czernie i szarości. Pamiętać jednak należy iż płytki imitujące np kamień lub drewno nie są monokolarmi a jedynie zachowują tonację.

Płytki bardzo duże formaty szare

Płytki bardzo duże formaty białe

Płytki bardzo duże formaty czarne

By oglądnąć wybrane płytki zapraszamy do naszego salonu. Możemy również wysłać wzory na wskazany adres.

Poniżej prezentujemy listę fabryk (włoskich oraz hiszpańskich) posiadających w swojej ofercie płytki ceramiczne z powyższych (i nie tylko) kategorii. By wybrać szukany produkt prosimy o przegląd oferty wymienionych producentów, dla ułatwienia (zawężenia obszaru wyszukiwania) mogą skorzystać Państwo naszych kategorii lub skontaktować się z nami i skorzystać z porady naszych konsultantów.

Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Posiadamy stany magazynowe najczęściej sprzedawanych (producent, seria, kolor) płytek ceramicznych. Jednak w przypadku większych zamówień (gdy nasze zasoby są mniejsze niż zapotrzebowanie) staramy się nie łączyć płytek posiadanych w magazynie z płytkami zamawianymi, by uniknąć możliwej różnicy w odcieniach między partiami materiału i całość takiego zapotrzebowania zamawiać w fabryce. Czas realizacji zwykle trwa od 2 do 4 tygodni (w zależności od stanów magazynowych producentów).

Poniżej lista fabryk będących w naszej ofercie oraz serie produktów spełniających kryteria opisane powyżej:

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(15 głosów)

3 komentarzy

 • Anastazja
  Anastazja środa, 19, wrzesień 2018 20:44 Link do komentarza

  niestety nie miałam przyjemności nigdzie takich zobaczyć, a do mnie i tak zbyt duże

 • mirek
  mirek wtorek, 18, wrzesień 2018 23:21 Link do komentarza

  czy mogę liczyć na podpowiedź w jak dużych pomieszczeniach płytki tych rozmiarów prezentują się najlepiej ?

 • Sylwia
  Sylwia wtorek, 18, wrzesień 2018 22:50 Link do komentarza

  Zastanawiam się, jak wygląda układanie takich wielkich płyt.

Skomentuj

×
×

Log in