Menu
Regia - włoskie meble łazienkowe i umywalki

Regia - włoskie meble łazienkowe i umywalki

Oferta Regia

Firma Regia jest producentem mebli łazienkowych z całym wyposażeniem i akcesoriami. Firma została założona w 1988 roku przez Nicolette Fontana. Projektowanie, eksperymenty produkcyjne, ciągłe poszukiwanie nowych materiałów, otwartość i odwaga stały się motorem rozwoju.

Produkty firmy Regia charakteryzują się naturalną skłonnością do awangardy, posiadają oryginalne kształty, rozmiary i kolory. Meble Regia wyróżniają się dzięki temu spośród innych produktów w tej branży i przyciągają klientów o bardziej wyszukanym guście. 

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

 

Serie produktów Regia:


1 Skyline

2 Wood-E

3 Niky

4 Cover

5 Calice

6 Congas

7 Vintage

8 Peter Pan

9 Plaza (Color)

10 One-Piece

11 Juke Box (Light)

13 Pret-a-porter

14 Bilbao

15 Batik Light

16 Wallpaper

17 PicNic

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

1 komentarz

Skomentuj

×
×

Log in