Menu

SM Ceramiche - włoska ceramika łazienkowa

Oferta SM Ceramiche

SM Ceramiche jest włoską marką stworzoną pod koniec lat 60. XX wieku, kontynuującą tradycję marki Ceramica San Marciano i od początku realizującą z sukcesami swoją misję dostarczania klientom wyszukanej i świetnie wykonanej ceramiki łazienkowej. SM Ceramiche oferuje szeroką gamę umywalek w czterech pięknych odcieniach, w wersji błyszczącej i matowej.

Produkty firmy zdobyły uznanie dzięki swej trwałości i funkcjonalności. SM Ceramiche jest synonimem najlepszej włoskiej tradycji rzemiosła ceramicznego. Marka stale pracuje nad rozszerzeniem swojej oferty, aby nadążyć za potrzebami najbardziej wymagających klientów.

Włoski producent ceramiki łazienkowej, umywalek, misek wc i bidetów.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów SM Ceramiche:


1 Softly

2 Atmosphere

3 Piqua

4 Street

5 Square

6 Poison

7 Tight

8 Blade

9 Bacino

10 Fusion

11 Comfort

12 City

13 Asso

14 Dome

15 Lower Set

16 Circle

17 Pinella

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in