Menu
Stella - włoska armatura łazienkowa

Stella - włoska armatura łazienkowa

Oferta Stella

Firma Stella została założona w 1882 roku i zajmuje się produkcją wysokiej klasy armatury. Wykorzystując profesjonalizm, doświadczenie i stałe zaangażowanie w produkcję, Stella zajmuje czołowe miejsce pośród producentów włoskiej armatury.

Armatura tego producenta charakteryzuje się wyrafinowanym wyglądem oraz funkcjonalnością, przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii produkcji. Ogromne doświadczenie w branży, połączone z dużym naciskiem na rozwój sprawia, że oferta marki Stella jest bogata w najwyższej jakości produkty.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

 

Serie produktów Stella:


1 Italica

2 Stella

3 Emisfero

4 Lucilla

5 130

6 Roma

7 Bamboo

8 Titian

9 Eccelsa

10 Telestron

11 Aster

12 Casanova

13 Firenze

14 Box

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

2 komentarzy

Skomentuj

×
×

Log in