Menu
Treesse - włoskie wanny z hydromasażem

Treesse - włoskie wanny z hydromasażem

Oferta Treesse

Treesse to włoska firma zlokalizowana w miejscowości Nepi, która specjalizuje się w produkcji wanien i kabin prysznicowych. Fabryka Treesse oferuje innowacyjne pod względem estetycznym, użytkowym i technologicznym rozwiązania do łazienek. Współpracując z renomowanymi włoskimi projektantami tworzy produkty, które odznaczają się nienagannym stylem i funkcjonalnością.

Główną gałęzią produkcji Treesse są zaawansowane technologicznie wanny z hydromasażem. Silny nacisk na rozwój technologii doprowadził do opracowania systemu Ghost - hydromasażu z estetycznie ukrytymi dyszami.\

Włoski producent wanien z hydromasażem, kabin prysznicowych i wanien wolno stojących.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Treesse:


1 Fusion

2 Rest

3 Zen

4 Alba

5 Asyx

6 Aurora

7 Bis

8 Blanque

9 Calypso

10 Conthea

11 Cristina

12 Crystal

13 Dafne

14 Dream

15 Egg

16 Eos

17 Epoca

18 Gen-X

19 Gen-Y

20 Grande Dame

21 Grande Soleil

22 Haiti

23 Inside

24 MatrixMilo

25 Moulin

26 New Classic

27 Nina

28 Ninfa

29 Perla

30 Playa

31 Quadra

32 Simona

33 Slide

34 Spider

35 Syria

36 Vision

37 Acquaazzurra

38 Dada

39 Elle

40 Flat

41 Idea

42 Pack

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(2 głosów)

1 komentarz

 • Ewelina K.
  Ewelina K. poniedziałek, 30, lipiec 2018 09:48 Link do komentarza

  Przeglądałam ofertę Treesse i mają szeroki wybór wanien, jaki jest czas realizacji?

Skomentuj

×
×

Log in