Menu
Vetto - włoskie grzejniki

Vetto - włoskie grzejniki

Oferta Vetto

Vetto jest włoskim producentem ekskluzywnej armatury i grzejników. Misją firmy jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów za przystępną cenę. Produkty Vetto słyną z trwałości, oryginalnego designu oraz bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Oferta Vetto skierowana jest do tych klientów, którzy poszukują estetycznych i wyszukanych rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują żeliwne grzejniki w stylu retro.

Włoski producent grzejników.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Vetto:


1 Antico-Simpli

2 Antico-Decori

3 Bathico

4 Covero

5 Classico

6 Maxrad

7 Sirio

8 Xoni

9 Victoria

10 Imperial

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

1 komentarz

 • Martyna Nowicka
  Martyna Nowicka poniedziałek, 30, lipiec 2018 10:33 Link do komentarza

  Wreszcie znalazłam porządne żeliwne grzejniki. Super.

Skomentuj

×
×

Log in