Menu
Zucchetti - włoska armatura łazienkowa

Zucchetti - włoska armatura łazienkowa

Oferta Zucchetti

Założona w 1929 roku Zucchetti Rubinetteria to rodzinna firma o długiej, trzypokoleniowej już tradycji. Początkowo produkowała artykuły instalacyjne i zawory, lecz w latach 40. XX wieku zmieniła profil i zaczęła produkować armaturę.

Od początku działalności markę Zucchetti charakteryzowała szczególna dbałość o wysoką jakość produktów, a także nacisk na rozwój technologiczny i innowacyjność, czego efektem są liczne sukcesy, m.in wyprodukowanie w 1975 roku pierwszej we Włoszech baterii z mieszaczem jednouchwytowym (Zetamix 6000), a w 2001 pierwszej na świecie baterii z głowicą ukrytą pod powierzchnią (Isystick). Produkty Zucchetti oprócz wysokiej jakości charakteryzuje prosta, lecz niebanalna linia. Baterie tej marki dostępne są w kilku wykończeniach.

Włoski producent armatury łazienkowej i kuchennej.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Zucchetti:


1 Nude

2 Him

3 Closer

4 Agora

5 Savoir

6 ON

7 Shower Plus

8 Jingle

9 Bellagio

10 Faraway

11 Pan

12 Soft

13 Isy

14 Aguablu

15 Wosh

16 Spin

17 Delfiflu

18 Delfi

19 Simply Beautiful

20 Sun

21 Wind

22 ZXS 

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

1 komentarz

Skomentuj

×
×

Log in